Media

Nasza restaurację rekomendują i polecają znawcy nie tylko świetnego jedzenia, ale także przyjaciele Indii.

Jarosław Kret

Jarosław Kret napisał książkę „Podróże kulinarne z Jarkiem Kretem. Kuchnia indyjska” dedykując ją właścicielom Masali. Przepisy i zdjęcia są oparte na autorskich pomysłach szefa kuchni Masali i możliwe do skosztowania w restauracji. Organizujemy regularne spotkania autorskie z Jarkiem Kretem i wystawy jego fotografii z podróży.

Robert Makłowicz

Robert Makłowicz wspólnie z właścicielami Magdalena i Kartikey Johri w 2010r. nakręcił w Indiach 8 epizodów „Makłowicz w podróży”, produkcji dla TVP 2, jeden z odcinków dedykując M.K. Johri i ich pomysłowi na kuchnie indyjską we Wrocławiu. Pozostałe odcinki odbyły się przy udziale i wsparciu organizacyjnym Fusion Restuarants Sp. z o. o.

Zobacz odcinek ->

Masala otrzymała także rekomendacje i wyróżnienie w przewodniku kulinarnym Roberta Makłowicza i Piotra Bikonta „Wrocław na widelcu”. Publikacja ukazała się w październiku 2018r. wyróżniając najlepsze lokale gastronomiczne w mieście. 

Praca na rzecz promocji kultury indyjskiej przez cały okres funkcjonowania Masali, ponad 10 lat, doprowadziły jej założyciela Kartikey Johri do uznanego wyróżnienia i honoru – nominacji prze Prezydenta Republiki

Indii na Stanowisko Konsula Honorowego Indii we Wrocławiu. Jedynego Konsula w Polsce. Uroczyste otwarcie Konsulatu miało miejsce 1 lutego 2018r.

Zobacz artykuł ->

Wspierając działalność Konsulatu Honorowego Indii mamy szansę działać i wspierać wiele inicjatyw społecznych m.in.:

– darmowy posiłek dla ponad 2000 osób potrzebujących na wrocławskim rynku w październiku 2018r. z Prezydentem Wrocławia p. Jackiem Sutrykiem. Świętowaliśmy wspólnie święto światła Diwali.

Zobacz artykuł ->

Wizyta Amitabh Bachchan we Wrocławiu w grudniu 2019r.

Legenda indyjskiej kinematografii, osobowość telewizyjna, wg. BBC najpopularniejszy człowiek na świecie, Ambasador Dobrej Woli UNICEF, pierwszy Honorowy Ambasador Wrocławia, spędził we Wrocławiu kilka dni. Dzięki tej wizycie, Wrocław stał się najpopularniejszym recommended siteabout woodmillhouse.co.ukfake gold watchbest replica watch site 2020elf bar refillables22 phone casekann man elf bars in ihren koffer packen polskim miastem w Indiach.

Zobacz artykuł ->