Oferta

Masala dla dzieci*

Rodzinne spotkania w Masali są jednym z naszych głównych priorytetów. Troszczymy się zarówno o duże, jak i małe podniebienia. W każdy weekend profesjonalna niania zaopiekuje się najmłodszymi Klientami restauracji. W tym czasie rodzice mogą spokojnie delektować się naszymi specjałami.
Do dyspozycji dzieci oddajemy kącik zabaw z klockami, puzzlami, książkami, kolorowankami i wieloma innymi atrakcjami. A przy stole na zgłodniałe pociechy czeka specjalne Kid's Menu.
Polecamy szczególnie zestaw Little Jumbo, czyli delikatnie grillowane kawałki kurczaka, podawane z frytkami i pieczywem naan.
Po rekomendacji naszych Gości Masala otrzymała certyfikat "Miejsca Przyjaznego Rodzinie z Dziećmi"! Dziękujemy za to wyróżnienie!

*Uprzejmie informujemy, iż oferta Kid's menu adresowana jest wyłącznie do dzieci do 15 roku życia pozostających pod opieką osób pełnoletnich (rodziców lub opiekunów prawnych).

zobacz Kid's Menu
Family lunch

Xpress Lunch

Domeną dużych miast jest szybkie tempo życia. W Masali rozumiemy, że czas oczekiwania na posiłek musi być nieraz krótszy niż zwykle. Dlatego specjalnie dla naszych zabieganych Gości przez pięć dni w tygodniu przyrządzamy świeże i niezmiennie aromatyczne zestawy obiadowe, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

zobacz Xpress Lunch
Xpress Lunch

Coctail Bar

Masala Cocktail Bar to idealne miejsce na relaks. Z szerokiej oferty drinków, koktajli i alkoholi każdy znajdzie swój wyjątkowy smak.
Wybór ponad stu różnych gatunków alkoholi jest imponujący: od klasycznego martini po egzotyczne koktajle na bazie świeżych owoców i wyselekcjonowanych likierów.

Coctail Bar

Private Party

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy organizację: spotkań firmowych, konferencji prasowych, promocyjnych, wystaw, imprez okolicznościowych i jubileuszowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy pomieszczenia naszej restauracji:

Silver Room - zaciszne miejsce i sale otwarte Masali.
ilość miejsc siedzących w Restauracji : max 110
ilość miejsc siedzących w Silver Room : max 20

ilość miejsc stojących w restauracji : max 100
ilość miejsc siedzących w Masala Patio : max 60 (dostępne od marca do listopada).

Wszystkie pomieszczenia Masali są klimatyzowane i indywidualnie oświetlone. Każda z sal wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie Bose z możliwością wyciszania muzyki w każdej części osobno. W Restauracji aktywny jest własny, bezpłatny Internet bezprzewodowy.

Warunkiem zorganizowania imprezy jest wcześniejsze złożenie rezerwacji i wpłata zaliczki wg indywidualnych ustaleń z Managerem Restauracji.

Private Party Private Party

Rezerwacja on-line

Opis rezerwacji


 Wpisz treść wiadomości Nieodpowiedni format.

Imie, nazwisko / Firma


Wpisz imię i nazwisko lub nazwę firmy Nieodpowiedni format.

Adres


 Wpisz swój adres Nieodpowiedni format.

Telefon/Fax


 Wpisz telefon Nieodpowiedni format.

E-mail


 Poda swój adres email Podałeś adres email w nieodpowiednim formacie

Family Lunch

Jeśli weekend to dla Państwa czas na bycie z rodziną, to nasza restauracja jest idealnym miejscem na rodzinne spotkania. W każdy weekend na naszych najmłodszych Gości czeka kącik do zabaw i profesjonalna opiekunka, która zorganizuje im wspaniałą zabawę. Jesteśmy pewni, że Państwa pociechy spędzą w Masali niezapomniane chwile.

Family lunch